Program lojalnościowy – Poleć nas znajomym!

thule-motion2Jesteś naszym stałym, a przede wszystkim zadowolonym Klientem? Teraz mamy dla Ciebie propozycję, która z pewnością sprawi, że Twoje zadowolenie z korzystania z usług Wypożyczalni Box4You będzie jeszcze większe. Chcemy nagrodzić Twoją lojalność i dać Ci możliwość wypożyczenia boxu dachowego za darmo.

Zasady są proste.

Gdy dwóch Twoich znajomych wypożyczy box samochodowy na minimum tydzień, Ty wypożyczając box samochodowy na tydzień zapłacisz jak za trzy dni wypożyczenia.

Gdy zgłosi się do nas trzech Twoich znajomych i każdy z nich wypożyczy box samochodowy na minimum tydzień, Ty przy kolejnym wypożyczeniu boxu samochodowego na tydzień zapłacisz 1 zł.

Jedynym warunkiem jest to, aby Twoi znajomi przy wypożyczaniu boxu podali Twoje dane i powołali się na Wasz udział w Programie Lojalnościowym.

Do Programu Lojalnościowego może przystąpić każda pełnoletnia osoba, zamieszkująca terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i będąca Klientem wypożyczalni Box4You. Uczestnictwo w Programie jest bezpłatne, a każdy Uczestnik Programu dostaje Kartę Programu Lojalnościowego.