O nas

Nasza firma powstała z myślą o osobach, które lubią podróżować, a podobnie jak my mają problem z pojemnością samochodu. Niby duży, niby na co dzień wystarczający, ale jak przychodzi do wyjazdu na kilka dni okazuje się niewystarczający. Gdy wyjazd planowany jest na kilkanaście dni, o zgrozo, samochód jakby się kurczył. Kolejne walizki, torby, pakunki i pakuneczki, a bagażnika nie można domknąć. Można oczywiście nasz dobytek wyjazdowy spakować do środka i jechać z kolejną walizką na kolanach kilka czy kilkanaście godzin, ale można też zamontować bagażnik dachowy, zwany potocznie boxem samochodowym.

O tak! Powiecie, ale co ja mam z nim później z nim zrobić? Gdzie go przechowywać? Balkon mały, piwnica zagospodarowana do granic możliwości, na samochodzie będzie się niszczył...

Możecie go wypożyczyć! Powiemy my.

Właśnie do Was, drodzy odbiorcy lubiący podróżować w komfortowych warunkach i jednocześnie chcący zabrać na Wasz wyjazd wszystko co potrzebujecie, dedykujemy naszą stronę.

Dla osób lubiących sporty takie jak zjazdy na nartach czy desce, wycieczki rowerowe czy windsurfing również mamy coś dobrego : bagażniki potrzebne do przewiezienia sprzętu.

Wejdźcie proszę, wybierzcie bagażnik, który zaspokoi wasze potrzeby podczas podróży, zadzwońcie lub napiszcie do nas w celu rezerwacji , umówcie miejsce i czas montażu i bawcie się dobrze na Waszym wyjeździe.